Zapis spotkania na żywo z Hanną Oktabą

To dzięki Wam się udało 🍾🍾🍾

Kto jeszcze nie widział ma szansę obejrzeć, niestety bez możliwości zadania pytania, ale możliwe że w przyszłości będzie jeszcze okazja 🥰🥰🥰

(Dajcie znać w komentarzach o co zapomnieliście zapytać i czy mamy rezerwować następny termin 🙂 )

Cieszy nas niezmiernie to, że aktywnie uczestniczyliście w tej rozmowie 🙂

Za aktywne zadawanie pytań podziękowanie ślemy do Łukasza Untera, Mileny Michalskiej, Ilony Długiej, Joanny Hamiti (której ślemy egzemplarz do Liceum Informatycznego), Małgorzaty Maciejewskiej, Iwony Kubat, Jakuba Matraszka, Mariusza Włodarczyka i Radka Bartosińskiego, który wygrał książkę za pytanie o kluczowy wynalazek postępu informatycznego.

Przypominamy, że „la Profesora” wskazała na „możliwość publikowania wszystkiego” co w sumie faktycznie można uznać za dobrodziejstwo, ale w sumie równie dobrze może być to uznane za przekleństwo, jak przytomnie wskazał Jakub Rosiński.

A skoro już przy testowaniu jesteśmy to w przyszły wtorek Aleksandra Kornecka z Girls Who Test będzie będzie razem z Karoliną rozmawiała z jedną z wrocławskich Cyfrodziewczyn.

Wsparliście nas w budowaniu zasięgu zapowiedzi tej rozmowy, liczymy, że to samo zrobicie także z tym nagraniem, dlatego reagujcie, komentujcie, udostępniajcie,a przede wszystkim obejrzyjcie nagrany materiał 🤞

Jesteśmy pewni, że tak jak my zakochacie się w Hannie (o ile już jej nie pokochaliście 🥰🥰🥰
Bo przecież nie da się w niej nie zakochać ?

PS. Do końca dzisiejszego dnia (tj. 19/06/2020) obowiązuje zniżka w wysokości 25% na cyfrodziewczyny.pl (podaję kod rabatowy ➡️ „loglan82”, powtarzam ➡️ „loglan82”)

_____________________________________________

Przypominamy też, że już jest aktywne nasze konto na Patronite.pl ➡️ https://patronite.pl/girlsgonetech

Karolina Wasielewska

Pracuję w radiu i od czasu do czasu w prasie. Lubię: jesień, książki Lema, sporty przeróżne, koty, niespieszne pichcenie w wolne dni, czerwone wino, wesołe miasteczka, historie o superbohaterach, czasami Beastie Boys, a czasami Dianę Krall. Nie lubię: upałów, agresji, gotowania w pośpiechu i wielu innych rzeczy, których nie lubię, więc nie chcę nawet o nich pisać.